Na bowlingu v Jedlové

Šestice obyvatel ze Zátiší prožila 3. července pěkné odpoledne na bowlingu v Jedlové. Do nedalekého sportoviště se vydali spolu s doprovodem linkovým autobusem.  Tato plánovaná akce se uskutečnila na základě velkého přání jednoho ze zúčastněných klientů. Po celou dobu vládla u všech veselá nálada a radost ze hry. Výlet, který se všem líbil, jsme zakončili společným posezením u kávy s malým občerstvením. Vrátili jsme se v podvečer, plni hezkých zážitků a spokojeni.

 

Věra Hejtmánková,

Věra Fricová,

Domov na zámku Bystré

 

Kalendář akcí
24.9.2017

Prezentace výrobků STD na Krajských dožínkách na zámku v Pardubicích

Zobraz celý kalendář
Fotogalerie

Co se u nás děje v obrazech ...

     

Zřizovatel

  Pardubický kraj

  Komenského nám.

  532 11  Pardubice

www.pardubickykraj.cz