Měšťanský pivovar v Poličce pomáhá Domovu na zámku Bystré

Měšťanský pivovar v Poličce připravil na 24. června 23. ročník Dne otevřených sklepů. Od jedné hodiny po poledni mohli návštěvníci zavítat do varny i sklepa, ochutnávat místní zlatistý mok všech druhů odstínů i nealko nápoje.  

Společnost zajistila i bohatý program dotvářející příjemnou atmosféru. K tanci i poslechu se hrál rock, blues-rock, funk-rock, jazz & blues. Vstřícný a laskavý přístup vlastníků a vedení Měšťanského pivovaru v Poličce vůči Domovu na zámku Bystré se tradičně projevil ve dvou krocích – možností prezentace výrobků terapeutických dílen a věnováním výtěžku dobrovolného vstupné, který letos dosáhl výše bezmála 27 tisíc korun.

Částka bude určena na aktivizační činnost obyvatel Domova na zámku Bystré. Domov na zámku Bystré děkuje vedení společnosti Měšťanský pivovar v Poličce, zejména statutárnímu řediteli Ing. Karlu Witzovi a obchodnímu řediteli Eriku Witzovi a také všem, kteří přispěli, za významný finanční dar, jehož výtěžek bude smysluplně využit.

Domov na zámku Bystré

Kalendář akcí
24.9.2017

Prezentace výrobků STD na Krajských dožínkách na zámku v Pardubicích

Zobraz celý kalendář
Fotogalerie

Co se u nás děje v obrazech ...

     

Zřizovatel

  Pardubický kraj

  Komenského nám.

  532 11  Pardubice

www.pardubickykraj.cz