Pro
14
So
2019
Adventní oslavy a trhy 2019 v Bystré u Poličky
Pro 14 @ 10:30 am – 5:00 pm

Domov na zámku Bystré zve na Adventní oslavy a trhy, které se konají v sobotu 14. prosince v zámku v Bystrém. Připraven je dopolední i  odpolední program.

Na dopoledne se chystá program připravený obyvateli domova. Rytmická skupina vedená paní Jonášovou a Husákovou si pro diváky připravila pásmo vánočních písní a koled. Následovat bude videoprezentace, která přinese ohlédnutí za rokem 2019. Diváci, mezi nimiž rádi přivítáme rodiče a opatrovníky našich obyvatel, ale i další hosty, si připomenou jaký byl právě končící rok 2019. Co se v domově událo, čím jsme žili.

V odpoledním programu, který začíná ve  13 hodin na nádvoří zámku, vystoupí žáci ZUŠ Bystré a  obyvatelé domova. Nebude chybět ani tradiční zpěv koled.  Mezi účastníky přivítáme také manžele Okáčovi, kteří představí své svěřence – velké pomocníky při terapii zdravotně postižených. Jde o lamy a psy. Celé odpoledne budou na nádvoří probíhat adventní trhy s vánočním zbožím. Pro děti jsou připraveny dětské dílničky, ukázky vánočních zvyklostí.  Tradiční bude také jízda na koních v parku.  Občerstvení bude zajištěno. Přijďte pobýt, svojí účastí nás potěšíte!